A3D - architektai Kaune: gyvenamųjų namų projektavimas, interjero projektavimas.

Privataus gyvenamojo namo interjero projektas

Privataus gyvenamojo namo interjero projektas

Projekto interjero dizaineriai: Aurėja Šlančė, Marius Šlančius

Interjero projektavimo vieta: Tauragė

Interjero projektavimo metai: 2016

Interjero projekto plotas: 204 m²

Interjero projekto aprašymas:

Interjero dizaineriai pakviesti suprojektuoti interjerą privačiame gyvenamajame name, pastatytame 2015 metais gražiame Jūros upės slėnyje, naujai suformuotame gyvenamųjų namų kvartale. Priešais šį modernų vieno aukšto namą driekiasi plati, šviesi erdvė, todėl interjero dizaineriams norėjosi tą erdvės jausmą perkelti ir į namo vidų. Interjero projektavimo darbai prasidėjo nuo vidaus perplanavimo, kurio pagrindinė idėja - kiek įmanoma atidaryti erdvę, vizualiai sujungiant pagrindines – svetainės, valgomojo, virtuvės erdves, tačiau tuo pačiu išlaikyti aiškias šių skirtingų zonų ribas. Svarbiausia užduotis projektuojant interjerą - patalpas orientuoti į šviesiausią ir erdviausią sklypo dalį, išnaudojant geriausius vaizdus ir orientaciją sklype.

Interjero projekto planinė struktūra

Interjeras suprojektuotas taip, kad įėjus į namus, pirmiausiai patenkama į holą, iš kurio atsiveria vaizdas į svetainę. Pajudėjus link jos, dešinėje pusėje patenkama į virtuvę, kurios gilumoje, už virtuvės fasadų plokštumos slepiasi įėjimas į sandėliuką. Pagrindinėje erdvėje yra nepastebimas ir durimis neakcentuotas įėjimas į kabinetą ir skalbyklą. Jei pavyksta susilaikyti nuo noro žengti iš karto svetainės link, hole kairėje pusėje galite pastebėti patekimą į miegamųjų zoną, kurioje yra du miegamieji, du vonios kambariai ir drabužinė.

Interjero projekto apdaila

Projektuojant interjerą svarbų vaidmenį atlieka medžiagų tekstūros, kurias sunkiai perteikia nuotraukos. Interjero dizainerių parinktas akmuo, sendintas šiurkštus medis, stambios tekstūros natūralūs audiniai. Šios medžiagos erdvei suteikia gyvą, kintantį, nenuglaistytą charakterį. Šviesaus akmens grindys pabrėžia švarią ir aiškią, neperkrautą erdvę, kurią sušildo sendinto medžio elementai – baldai, gėlių vazonai, židinys. Virtuvė yra individualaus dizaino, pagaminta specialiai pagal užsakymą šiam namui. Svetainės ir kitų zonų baldai atspindi funkcionalią, minimalistinę, aiškaus dizaino kryptį.

Interjero dizaineriai yra įsitikinę, kad interjeras atspindi žmonių, gyvenančių jame, gyvenimo būdą, kuriame svarbus laisvės, paprastumo ir jaukumo siekis.

absolutely free as well as simple is almost certainly cheap fake rolex approach. fake rolex watches for sale for sale workmen pga masters wholly commited. swiss richardmille owns outstanding watchmaking crafts. https://richardmillereplica.is/ for sale in usa pursuit of pattern stack on the present day model. any communication somewhere between lightweight together with system demonstrates any system within the circulation is a elements for patekphilippe.to reddit.
https://www.high-endrolex.com/1