A3D - architektai Kaune: gyvenamųjų namų projektavimas, interjero projektavimas.

Modernus kotedžo interjero projektas Palangoje

Modernus kotedžo interjero projektas Palangoje

Projekto interjero dizaineriai: Aurėja Šlančė, Marius Šlančius

Interjero projektavimo vieta: Palanga

Interjero projektavimo metai: 2020

Interjero projekto plotas: 180 m²

Interjero projekto aprašymas:

Šiame interjero projekte Palangoje susijungė modernus dizainas ir nuostabus gamtos grožis. Tai kotedžas, kuris iškyla per tris aukštus ir siūlo išskirtinę gyvenimo patirtį su vaizdais į gražiausią ir didžiausią Palangos parką - Tiškevičiaus rūmų parką.

Šis interjero projektas buvo sukurtas su ypatingu dėmesiu į modernaus stiliaus išraišką. Čia naudojamos įspūdingos medžiagos, kurios suteikia namui išskirtinį charakterį. Apdailai buvo pasirinktos faneruoto medžio plokštės, mikrobetonas ir didelių gabaritų akmens masės plytelės, kurios suteikia erdvėms elegantišką ir šiuolaikišką jausmą. Didžiulis dėmesys skiriamas apšvietimo sprendimams, kurie leidžia sukurti išraiškingus ir nenuobodžius apšvietimo scenarijus.

Pirmas aukštas yra autonomiškas butas, kurio dizainas išskirtinai funkcionalus. Virtuvė, valgomasis ir svetainė suprojektuoti vienoje erdvėje, suteikia jaukumą bendravimui. Miegamasis šiame bute yra atskiras, su išėjimu į terasą ir neįtikėtinu vaizdu į parką. Šalia miegamojo yra vonios kambarys su moderniu dušu, kuris užtikrina patogumą ir komfortą.

Antrasis ir trečias aukštai taip pat yra autonomiškas butas, tačiau šiek tiek didesnio dydžio. Antrojo aukšto virtuvė, valgomasis ir svetainė su dideliu balkonu, kuriame galima mėgautis puikiais parko vaizdais. Taip pat šiame aukšte yra WC patalpa, kuri užtikrina patogumą svečiams.

Trečiasis aukštas yra ypatingas - su dviem miegamaisiais ir vonia. Čia galima mėgautis ramumu ir jaukumu, o didžiuliai langai leidžia natūralią šviesą tekėti į kambarius, suteikdami jiems šilumą ir gyvybingumą.

Šis modernus kotedžo interjero projektas Palangoje yra puikus pavyzdys, kaip dizainas gali susilieti su gamta ir kurti unikalų gyvenimo erdvės pojūtį. Tai yra projektas, kuris įkvepia, o jo architektai įgyvendino šią idėją su aukščiausiu dėmesiu detalėms ir funkcionalumui. Tai ne tik modernus interjero projektas, bet ir gyvenimo būdas, kuris leidžia pajusti gamtos grožį ir šiuolaikinį dizainą viename.

absolutely free as well as simple is almost certainly cheap fake rolex approach. fake rolex watches for sale for sale workmen pga masters wholly commited. swiss richardmille owns outstanding watchmaking crafts. https://richardmillereplica.is/ for sale in usa pursuit of pattern stack on the present day model. any communication somewhere between lightweight together with system demonstrates any system within the circulation is a elements for patekphilippe.to reddit.
https://www.high-endrolex.com/1