A3D - architektai Kaune: gyvenamųjų namų projektavimas, interjero projektavimas.

GYVENAMOJO NAMO INTERJERO PROJEKTAS 2013

Aurėja Šlančė
Aurėja Šlančė
architektė, interjero dizainerė
Instagram
GYVENAMOJO NAMO INTERJERO PROJEKTAS 2013

Projekto interjero dizainerė: Aurėja Šlančė

Interjero projektavimo vieta: Kaunas

Interjero projektavimo metai: 2013

Interjero projekto plotas: 200 m²

Interjero projekto aprašymas:

Interjero dizaineriai, architektai šį interjerą projektavo name, pastatytame pagal pačių parengtą gyvenamojo namo projektą. Interjero erdvės buvo smulkiai aptartos su užsakovais jau namo projekto rengimo metu. Nekeičiant patalpų struktūros, beliko aptartą funkciją išpildyti vizualiais sprendimais.

Spalvinė interjero gama pasirinkta artima pastato fasado spalviniams sprendimams, taip dar labiau susiejant namo išorę su vidumi. Interjero dizainerių, architektų požiūriu vidaus susiejimas su išore būtinas tam, kad gauti išbaigtą ir vientisą architektūros objektą.

Interjero dizainerių sprendimu, namo viduje įgyvendinta tūrio tūryje idėja. Šviesioje bendroje svetainės, holo erdvėje išskirtas tamsiai rudas tūris, kuriame išdėstytas virtuvės, kabineto, įėjimo patalpų blokas.

Židinio projektas interjero dizainerių suprojektuotas nekrintantis į akis, pilnai integruotas ir neišsiskiriantis iš tamsaus virtuvės tūrio.

Projektuojamame name pirmame aukšte numatyta atskira laisvalaikio, pirties ir srovinės vonios zona. Projektavimo metu architektų pasiūlytu sprendimu iš šios zonos patenkama į atskirą, tūriniu namo sprendimu pridengtą nuo pašalinių akių, tik šiai patalpai įrengtą terasą su stogu. 

Antrame aukšte, į kurį patenkama interjero dizainerių suprojektuotais minimalistinio dizaino laiptais, išdėstytos trys miegamųjų ir dvi vonios kambarių patalpos.

klausimai, komentarai