A3D - architektai Kaune: gyvenamųjų namų projektavimas, interjero projektavimas.

GYVENAMOJO NAMO INTERJERO PROJEKTAS 2007

Marius Šlančius
Marius Šlančius
architektas, projektų vadovas
Aurėja Šlančė
Aurėja Šlančė
architektė, interjero dizainerė
Instagram
GYVENAMOJO NAMO INTERJERO PROJEKTAS 2007

Projekto interjero dizaineriai: Aurėja Šlančė, Marius Šlančius

Interjero projektavimo vieta: Kaunas

Interjero projektavimo metai: 2007

Interjero projekto plotas: 200 m²

Interjero projekto aprašymas:

Konkurse “Metų Interjeras 2007” apdovanotas "Auksine palete" už dėmesį detalėms.

Interjero projektavimo architektai ėmėsi savo pačių parengto architektūrinio namo projekto erdvėse. Didelėje bendroje pirmo aukšto patalpoje, be svetainės ir valgomojo, yra sutalpintos pagrindinės pastato zonos ir praėjimai - laiptai į antrą aukštą, praėjimas į pirčių zoną, virtuvė.

Nuo pirmo namo aukšto holo į antrąjį aukštą veda iš svetainės puikiai apžvelgiami laiptai. Interjero dizaineriai pasiūlė sprendimą, kuriuo laiptai, vietoje įprastai tokiais atvejais naudojamo turėklo, nuo pagrindinės patalpos atskiriami erdvėje ant metalinių troselių pakabintomis lentynomis.

Svetainės akcentu, interjero dizainerių sprendimu, tapo galinėje sienoje esantis, ir jau nuo pat įėjimo apžvelgiamas, židinys. Tamsiame židinio fone pabrėžtinai išryškėja baltų kabančių tūrinių šviestuvų grupė. Židinio apdailai interjero projektavimo metu dizaineriai parinko tamsaus medžio apdailos plokštes bei šviesaus sendinto marmuro pagrindą, į kurį, siekiant funkciškai išnaudoti plotą, įleisti baldiniai stalčiai daiktams susidėti.

Projektuodami virtuvės patalpą interjero dizaineriai panaudojo tas pačias medžiagas kaip ir svetainėje. Virtuvės stalviršis pagamintas iš natūralaus sendinto marmuro plokščių, o virtuvės siena virš stalviršio apdailinta tamsaus medžio apdailinėmis plokštėmis.

klausimai, komentarai