žalia spalva interjere TOP – 4

žalia interjere TOP - 4

Namai daugumai žmonių yra ramybės ir atsipalaidavimo zona. Suprantama, todėl norisi interjere kuo daugiau neutralių tonų, šviesių spalvų, neįpareigojančių, subtilių dizaino sprendimų. Kalbant apie spalvas, akys ir smegenys tikrai geriausiai atsipalaiduoja nedirginamos, dėl šios priežasties projektuojant interjerą ramesnis spalvinis sprendimas yra ilgalaikiškesnis ir visais atžvilgiais pranašesnis. Visgi, mano nuomone, namuose atsirandantys tinkamai parinkti ryškesni akcentai, juos praturtina ir pagyvina. Mintyse turiu baldus ir aksesuarus, kuriuos pagal nuotaiką lengva pakeisti kitais, nedarant rimto patalpų remonto, kaip būtų tuo atveju, jei visgi užsimanytumėte ryškiomis spalvomis akcentuoti grindų ar sienų dangas.

Žalia – viena universaliausių, labiausiai tinkamų spalvų namams. Galbūt nesutiksite, tačiau aš matau labai daug pranašumų. Nepaisant to, kad žalia veikia neutraliai ir raminamai, sukelia užuovėjos ir saugumo jausmą, žalia yra mus supanti gamta ir augalai, kurių mums, šiauriečiams, itin trūksta šaltuoju metų periodu. Sutikite, kad beveik kiekvienų namų interjere jau yra žalios spalvos, kambarinių augalų pavidalu. Šiandien aš parinkau keletą stilingų ir žalių akcentų, kurie galėtų papildomai pagyvinti jūsų interjerą.

Mane labai sudomino ir sužavėjo originalios stilistikos Los Angelo dizainerių Stephen Kenn ir Beks Operman darbai. Nuostabioje „Inheritance“ kolekcijoje jie drąsiai derina įvairius sendinto metalo rėmų, bei audinių ar odinių apmušalų derinius. Pveikslėlyje įdėjau nuotrauką dvivietės sofos su žalios sendintos militaristinės drobės apmušalais.

Greičiausias ir tikriausiai pigiausias būdas pagyvinti savo namų interjerą – papuošti sieną plakatu. Didelę botaninės tematikos plakatų kolekciją galite rasti čia.

Žalias stiklas – absoliuti klasika. Suteikus šiai medžiagai modernią formą, žalias butelio stiklas įgyja visiškai naują charakterį.

1. sofa – Stephen Kenn 2. plakatas – Desenio 3. Vaza – Marimekko, dizainerė Carina Seth Andersson 4. Pagalvėlė – Nomess Copenhagen

Sveiki, aš esu Aurėja Šlančė - architektė, interjero dizainerė. Šis puslapis sukurtas gilintis ir rašyti aktualiomis interjero dizaino, pastatų projektavimo, fasadų ir interjero medžiagų sprendimų temomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.