Aureja Slance

Apie

Sveiki, kurie netyčia smalsumo vedami užklydote į šį puslapį. Aš esu architektė, interjero dizainerė Aurėja Šlančė.

Šioje erdvėje planuoju talpinti straipsnelius ir naujienas mane, kaip ir jus visus, dominančiomis interjero dizaino, pastatų projektavimo, fasadų ir interjero medžiagų sprendimų temomis. Atskleisiu ir rinkos tyrimų rezultatus, kuriuos kartas nuo karto esu priversta atlikti, ieškodama įdomesnių interjero ar eksterjero sprendimų.

Tikiuosi pavyks pateikti ir trumpų reportažų iš architektų darbo kasdienybės, statybos aikštelės ar objekto fotosesijų užkulisių. Manau, kad tai leis geriau suprasti mūsų darbo specifiką, taip pat rasti, bei pritaikyti sau naudingų profesionalių patarimų.

Neatsiejama nuo interjero dizainerio, architekto darbo yra ir gyvenimo būdo tema. Gyvenime ir darbe vadovaujuosi gerai žinomu posakiu, kad „Visuma susideda iš detalių“. Tai reiškia, kad ir mažytės detalės yra labai reikšmingos, todėl turi būti gerai apgalvotos. Mūsų mintys, žodžiai, darbai, mus supantys daiktai, galiausiai aplinka, namai, darbo vieta – tai yra tos detalės, kurios lemia kas mes esame ir kaip mes gyvename.

Esu dėkinga, kad apsilankėte mano dienoraštyje.

Aurėja