PRABANGIAI ar NUOSAIKIAI ?

prabangiai ar nuosaikiai

 

Interjero projektavimo metu man, kaip interjero dizainerei, dažnai pasitaikanti užduotis yra ieškoti žinomų ir garsių gamintojų gaminių analogų, jei ne pagrindinei namų erdvei, tai bent jau antraeilio svarbumo patalpoms. Paprastai žmonės, su kuriais dirbame interjero projektavimo metu, instiktyviai jaučia geresnį dizainą ir aukštesnės kokybės gaminius pamatę gyvai, tad įkalbinėti pasirinkti gražesnį ar kokybiškesnį daiktą nereikia ir problema visai ne čia. Turėdamas net ir geriausius norus bei išlavintą skonį, dažnas žmogus turi interjerui skirtą biudžeto limitą, kuris yra toks, koks yra ir nieko su juo nepadarysi.

Pastaruoju metu man pačiai teko rinktis kėdes projektavimo biurui. Seniai svajoju apie „Hay“ skandinavų gamintojo kėdę kairiajame paveikslėlyje. Taip, ji tobula – teisingų formų, aukštos kokybės, daugybė spalvinių variantų, galimybė rinktis šį modelį su apmušalais ar odine sėdimosios dalies pagalvėle… Iki šiol nesiryžtu mokėti virš 300 eurų už vienetą. Neseniai visai atsitiktinai akis užkliuvo už man negirdėto ir mažai kam žinomo ispanų gamintojo labai panašių formų kėdės, kurios kaina labiau įkvepianti – 79 eurai. Lietuvoje jas galima įsigyti čia.

Dizainas iš principo labai panašus, ką rinktumėtės jūs? Prabangiai ar nuosaikiai?

Sveiki, aš esu Aurėja Šlančė - architektė, interjero dizainerė. Šis puslapis sukurtas gilintis ir rašyti aktualiomis interjero dizaino, pastatų projektavimo, fasadų ir interjero medžiagų sprendimų temomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.