ĮSPŪDINGIAUSIOS NAUJIENOS EKSTERJERUI IR INTERJERUI

ĮSPŪDINGIAUSIOS NAUJIENOS EKSTERJERUI IR INTERJERUI

Noriu pristatyti jums dvi naujienas, kurios nuolatiniame, man siunčiamų, naujų architektūrinių produktų sraute, niekaip nesugebėjo praslysti pro akis nepastebėtos. Kiekvieną savaitę gaunu daugybę naujos vaizdinės ir tekstinės informacijos apie įvairiausius architektūriniam projektavimui skirtus gaminius, medžiagas, interjero elementus. Tiesą pasakius, mane jau gana sudėtinga sudominti, o juo labiau nustebinti, ir tai, atsižvelgiant į situaciją, savaime suprantama. Nepaisant to, kartais ištinka tokie momentai, kai mintyse nuskamba susižavėjimo ir pritarimo šūksniai bei, tarsi nejučia, pradedu planuoti, kur galima būtų tam tikrą produktą panaudoti, kuriam projektuojamam namui ar interjerui pritaikyti.

Pirmoji mane sudominusi medžiaga, kairėje pusėje pavaizduota, išlengvinta eksterjerui ir interjerui skirta apdailinė plokštė. Antroji medžiaga – kamštinė, 3d paviršiaus interjero sienų apdailos panelė, kuri turi daugybę įvairiausių spalvinių ir faktūrinių variacijų.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie kiekvieną jų atskirai šiek tiek plačiau.

ALIUMINIO PUTPLASČIO APDAILINĖS PLOKŠTĖS „ALUSION“

aliuminio putplastis architektūriniam projektavimui

Rem Koolhaas „Prada’ pastatas suprojektuotas panaudojant Alusion plokštes

„Cymat“ gamintojo aliuminio putplastis „Alusion“ yra itin išraiškinga ir universali medžiaga, skirta naudoti projektuojant įvairios paskirties interjero ir eksterjero projektus. Tai stiprios ir lengvos plokštės, savo išvaizda panašios į metalinę kempinę, vizualiai labai įspūdingos, modernios, kuriančios ryškų ir įsimintiną įvaizdį. Plokščių struktūra gali būti trijų skirtingų smulkumo lygių: stambiausio, vidutinio ir smulkiausio. Kiekviena iš šių struktūrų gali turėti skirtingą porėtumą. Įdspūdingiausias iš jų – perregimas ir peršviečiamas. Tai pasiekiama gamybos metu nuėmus ploną sluoksnį iš abiejų plokštės pusių. Atsivėrusios poros, sukuria permatomą, panašų į ploną putą sluoksnį. Antroji struktūra porėta tik iš vienos pusės, nepermatoma, tačiau taip pat gana įspūdinga. Ji gaunama nušlifavus tik vieną išlietos plokštės pusę. Trečioji – natūrali šios plokštės stuktūra panaši į užšaldytus išlydytus burbulus. Ji yra minkštesnė, todėl rekomenduojama naudoti projektuojant interjerus, galima užsisakyti dengtą plastiko sluoksniu.

Šis aliuminio putplastis turi labai geras garso sugėrimo sąvybes, todėl gali būti naudojamas norint patenkinti ne tik grožio, bet ir garso reiklavimus. Šios plokštės skirtos projektuoti pastatų fasadams, sienų dangoms, lubų segmentams ofisuose, restoranuose, net grindims, šviestuvams ir viskam, kam tik jums leis fantazija šį gaminį panaudoti.

Išmatavimai

  • Storis: 13 mm , 25 mm ir 43 mm
  • Standartiniai plokščių išmatavimai: 1220 mm x 2440 mm, 1220 mm x 3048 mm, 1220 mm x 3660 mm

Sąvybės

  • 100% perdirbamas, pagamintas iš 100% perdirbtų atliekų
  • Geros akustinės sąvybės
  • Nedegios
  • Labai atsparios korozijai
  • Aliuminio stiprumas, ilgaamžiškumas ir atsparumas

 

3D AKUSTINĖS SIENŲ PANELĖS INTERJERO PROJEKTAVIMUI

kamstienos paneles INTERJERO PROJEKTAVIMUI

Portugalų gamintojo „Murrato“ kamštinės sienų dangos patraukia savo dizainu, ekologiškumu ir sąvybėmis. Tai atsinaujinanti ir perdirbama medžiaga, gaminama iš kamštienos, dažoma vandeniniais dažais. Mane labiausiai sudominusios serijos „Minichock“ ir „Peak“ pavadinimais, sudarytos iš kvadratėlių, kuriuos jungiant tarpusavyje, atsikartojanti forma sukuria žavią mozaikos struktūrą. Ji yra paprasta, tačiau leidžia sukurti dinamišką ir žaismingą aplinką.

Sveiki, aš esu Aurėja Šlančė - architektė, interjero dizainerė. Šis puslapis sukurtas gilintis ir rašyti aktualiomis interjero dizaino, pastatų projektavimo, fasadų ir interjero medžiagų sprendimų temomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.