2 GERIAUSI BŪDAI LAIKYTI PAPUOŠALUS

2 GERIAUSI BŪDAI LAIKYTI SAVO MĖGSTAMIAUSIUS PAPUOŠALUS

Projektuojant interjerą architektai ir interjero dizaineriai dažniausiai išsprendžia erdvės, funkcinių zonų išdėstymą, sustyguoja techninius dalykus, pasiūlo spalvinį sprendimą, parenka medžiagiškumą, baldus, kartais ir interjero detales. Šeimininkams lieka sudėlioti į vietas įvairias smulkmenas, asmeninius daiktus. Noriu pakalbėti apie tokius aksesuarus interjere, kuriems dažniausiai nelieka projektuotojo dėmesio, paprastai jie lieka neaptarti, o kokį variantą pasirinkti sprendžia pats gyventojas atsižvelgdamas į savo privačius poreikius.

Ar atkreipėte dėmesį kur ir kaip jūs laikote savo papuošalus, laikrodžius bei kitas smulkmenas? Aksesuarais sudedame galutinius akcentus kurdami savo išorinį įvaizdį. Tinkamai laikydami ar eksponuodami papuošalus galime sudėti svarbius akcentus ir kurdami savo namų interjero stilių. Aksesuarų laikymo būdai, kaip ir kitos mažos detalės, yra ne mažiau svarbūs kuriant interjero vientisumą.

Dažniausiai pasitaikančios papuošalų laikymo klaidos:

1. Papuošalų ir aksesuarų laikymas uždarose dėžutėse ar stalčiukuose. Tokiu būdu jūs dažniausiai pamirštate kiek ir ko turite. Tenkinatės keletu tų pačių derinių, kai tuo tarpu kiti puikūs variantai guli pamiršti ir nenaudojami ištisus metus.

2. Grandinėlių, pakabukų laikymas viename indelyje ar dėžutėje. Ten jie visada beviltiškai susiraizgo ir susipina. Skubant gali tekti atsisakyti idėjos pasipuošti galutiniu akcentu, nes tiesiog nebeturėsite laiko kruopščiam narpliojimui.

Tvarkingai laikomus papuošalus yra lengviau rasti ir nepamiršti ką turite savo kolekcijoje. Noriu išskirti savo atrinktus ir patikrintus – du geriausius ir stilingiausius būdus laikyti papuošalams, o tuo pačiu papuošti savo kambario ar drabužinės interjerą.

1. Papuošalų eksponavimas po stiklu interjere.

Tai visiems prieinamas ir patogus būdas, kuris turi du nepaneigiamus pranašumus: papuošalai niekada neapdulka ir jie visada yra matomi. Pasirinkę tinkamą dėžutės ar jų derinio stilistiką jūsų interjerui, turite galimybę labai pagyvinti kambarį. Ne mažiau smagu savo mėgstamiausius daiktus visada turėti akiratyje, kad galėtumėte pasidžiaugti turima kolekcija, ar daiktų keliamais mielais prisiminimais.

papuošalai interjere
Papuošalai interjere

papuošalų laikymas interjere

 

papuošalai interjero akcentas

Keletas papuošalų dėžučių jūsų pasirinkimui:

papuošalų dėžutės interjerui

1. Vintažinio stiliaus juodo metalo rėmo dėžutė su stiklu 2. Nomess copenhagen – Exhibit Box 3. Skaidraus plastiko papuošalų dėžutė 4. Žaisminga spalvoto plastiko dėžutė

2. Papuošalų eksponavimas ant pakabos.

Įvairios grandinėlės nesusipina, o kitokie papuošalai nepraranda formos ir nesusibraižo, sukabinus juos ant papuošalams skirtos pakabos. Nuostabu, kad ant tokio stovo galima kabinti ir laikrodį, ir žiedą, ir apyrankę, ir auskarus, ir viską, ką galima pakabinti. Šių stovų būna pačių įvairiausių, todėl galite pasirinkti geriausiai derantį prie jūsų namų interjero stiliaus.

papuošalų stovas interjere
Papuošalų stovas interjere

Keletas stovų – interjero stiliaus akcentų –  jūsų pasirinkimui:

Keletas stovų - interjero stiliaus akcentų jūsų pasirinkimui:

1. Lene Bjerre – Tressa papuošalų medis, skulptūra  2. Menu – minimalistinis dizainas Norm Achitects 3. Koziol – stilizuotas papuošalų medis 4. H&M Home

Sveiki, aš esu Aurėja Šlančė - architektė, interjero dizainerė. Šis puslapis sukurtas gilintis ir rašyti aktualiomis interjero dizaino, pastatų projektavimo, fasadų ir interjero medžiagų sprendimų temomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.