interjero projektavimas – PRABANGIAI ar NUOSAIKIAI

interjero projektavimas - prabangiai ar nuosaikiai

Projektuojant interjerą labai svarbu tinkamai sudėlioti galutinius akcentus. Kiekvienas daiktas turėtų ne tik atlikti savo funkciją, bet ir papildyti bendrą būsto interjero vaizdą, atspindėti projektuojamų erdvių charakterį. Stengiantis išgauti harmoningą interjero visumą, projektuojamoje erdvėje neturėtų būti atsitiktinių daiktų. Geras patarimas jums – be ilgų dvejonių ar kaltės jausmo, atsisakyti visų, švelniai tariant, netinkančių įkurtuvių dovanų ar kitų atsitiktinai atkeliavusių į namus suvenyrų. Mano giliu įsitikinimu, bet koks perteklius namuose, spintoje ar galvoje, sukelia chaosą ir betvarkę, bei nukreipia mintis nuo esminių dalykų.

Man, kaip interjero dizainerei, parinkinėjant aksesuarus kažkada, dar prieš keletą, metų užkliuvo akis už Ferm living indų serijos pavadinimu „Sculpt“. Sužavėjo paprastos geometrinės, skulptūriškos formos. Ši gaminių serija kaip, beje, ir visi kiti jų gaminiai, pasižymi švariomis, minimalistinėmis linijomis ir formomis bei išreiškia gryną skandinaviško dizaino tradiciją. Visai neseniai peržiūrint populiaraus namų interjero prekių tinklo naujienas į akis krito vazų komplektas, kurį, supratau, esu kažkur jau mačiusi anksčiau. Netrukau pasidomėti ir štai.

Dizainas beveik identiškas, ką rinktumėtės jūs? Prabangiai ar nuosaikiai?

Kairėje Ferm living vazaplati vaza, interjero akcentas Dešinėje – H&M home gaminiai

Danų gamintojo „Karakter“ indai panašūs savo geometrine, skulptūrine stilistika, tik dvelkia dar didesne prabanga. Tai daugiau pramoninio grožio išraiška. Dizainas įkvėptas pramoninės architektūros, mašinų ir įrankių masinės gamybos. Produkto pagrindiniai bruožai – tiesios linijos, aštrūs kraštai, aiškios formos. Švelnus, tarsi minkštas paviršius, primena betoną ar akmenį. Skirtingi spalviniai ženklai paviršiuje ir netaisyklingas įstiklinimas viduje suteikia kiekvienai vazai unikalumo. Šie Karakter gaminiai perteikia prieštaravimą tarp masinės gamybos ir unikalių meno objektų. Jei domina, siūlau būtinai pasižiūrėti čia.

Sveiki, aš esu Aurėja Šlančė - architektė, interjero dizainerė. Šis puslapis sukurtas gilintis ir rašyti aktualiomis interjero dizaino, pastatų projektavimo, fasadų ir interjero medžiagų sprendimų temomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.