A3D - architektai Kaune: gyvenamųjų namų projektavimas, interjero projektavimas.

Namo Aukštuosiuose Šančiuose Projektas

Namo Aukštuosiuose Šančiuose Projektas

Projekto architektai: Aurėja Šlančė, Marius Šlančius

Namo projektavimo vieta: Kaunas

Namo projektavimo metai: 2017

Plotas: 307 m², sklypas 791 m²

Namo projekto aprašymas:

Architektų suprojektuotas pastatas yra sename, maždaug prieš du šimtus metų apgyvendintame Kauno miesto privačių gyvenamųjų namų rajone. Šiame gyvenamajame kvartale užsakovai pasirinko ypatingą sklypą su milžinišku ąžuolu, priešais kurį išsidėstęs ir visas šimtamečių ąžuolų parkas. Projektuojant pastatą architektai stengėsi sklype augantį senolį ąžuolą deramai įkomponuoti kieme, taip kad jis būtų pagrindinė pastato sklypo ir kiemo ašis, į kurį krypsta žvilgsniai pro langus ir aplink kurį verda pagrindinis veiksmas kieme.

Pirmame aukšte išsidėstę pagrindinės bendravimo, laisvalaikio ir aptarnaujančios patalpos, orientuotos į sklypo pietinėje ir pietvakarių pusėje suformuotą kiemą. Antrame aukšte pagrindinis šeimininkų miegamasis orientuotas į rytinėje pusėje esantį ąžuolų parką. Pastato architektūra ir planinė struktūra suprojektuota taip, kad maksimaliai išnaudotų saulės šviesą visais metų laikais. Tiek pirmame, tiek antrame aukšte pietinėje pusėje esančios stogo plokštumos pratęstos, suprojektavus stogelius virš miegamųjų ir laisvalaikio patalpų taip, kad vasarą, kai saulė pakyla aukštai, apsaugotų patalpas nuo prikaitinimo, o žiemą, saulei esant arčiau horizonto, nestabdytų įeinančios šviesos.

Pastato pirmo aukšto planas išvystytas laisvai, patalpos išdėstytos vienoje erdvėje, susietos tarpusavyje ir laisvai pereinamos iš virtuvės į valgomąjį, svetainę, pirties zoną. Iš visų patalpų laisvai patenkama į kiemo terasą ir baseiną. Zonos viena nuo kitos atskirtos fragmentais, įrengiant židinį tarp valgomojo ir svetainės, bei ūkinę spintą tarp virtuvės ir valgomojo.

Pastatas architektų sudalintas į tris tarpusavyje glaudžiai susijusius betono konstrukcijų tūrius. Cinkuoto plieno skardos lakštais apdailinti namo stogai apgaubia ir įrėmina betono konstrukcijų sienas. Sienos paliktos natūralios ir papildomai neapdorotos, atsisakant pernelyg išdailinto, sterilaus įvaizdžio.

Horizontalius klojinių raštus architektai panaudojo ne tik fasade, bet pratęsė ir namo viduje – taip architektūra tarsi tapo pilnavidurė, persipinanti per visą pastato tūrį, o jos elementai sklandžiai įsiliejo į interjerą.

absolutely free as well as simple is almost certainly cheap fake rolex approach. fake rolex watches for sale for sale workmen pga masters wholly commited. swiss richardmille owns outstanding watchmaking crafts. https://richardmillereplica.is/ for sale in usa pursuit of pattern stack on the present day model. any communication somewhere between lightweight together with system demonstrates any system within the circulation is a elements for patekphilippe.to reddit.
https://www.high-endrolex.com/1