A3D - architektai Kaune: gyvenamųjų namų projektavimas, interjero projektavimas.

Parodų pavilijono Palangoje konkursinis projektas

Parodų pavilijono Palangoje konkursinis projektas

Projekto architektai: Aurėja Šlančė, Marius Šlančius

Projektavimo vieta: Palanga

Projektavimo metai: 2010 

Projekto plotas: 2150 m², sklypas 0.6405 ha

Konkursinio projekto aprašymas:

Parodų paviljono S.Daukanto g.24/S.Dariaus ir S.Girėno g.13, Palangoje vietos užstatymo architektūrinės plėtros koncepcijos projekto konkursas

UAB „A3D“ architektai dalyvavo Palangos miesto savivaldybės ir Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizuotame konkurse. Konkursui pateiktoje teritorijoje yra parodų paviljonas, pastatytas 1969 metais. Sklypas susietas vizualiniais ryšiais su grafų Tiškevičių rūmų parku, yra viena iš centrinių miesto gatvių ir patenka į miesto svečių lankomą zoną.

Projektavimo architektūrinė užduotis nurodė projektuoti tokį kompleksą, kuris savo tūriu nedisonuotų su jautria gamtine aplinka ir gerbtų tradicinį Palangos centrinės dalies urbanistinį palikimą. Sudarytų harmoningą visumą su parku, aplinkiniais pastatais, augmenija.

Architektai siekdami organiškai įkomponuoti į aplinką naująjį paviljono pastatą pasirinko modernią formą, atkartojančią šilo kamienų vertikalių ritmą ir medžio rievių asociatyvią grafiką. Projektavimo metu architektai naudojo medį ir stiklą, medžiagas, turinčias ir paveldinį Palangos architektūros tęstinumą. Naujasis paviljono pastatas suprojektuotas minimalios stačiakampės formos, kurio atitvaroms naudojami grūdinti konstruktyvūs stiklo paketai. Visą pastato ažūriškumą ir dinamiką architektai siekė išgauti klijuoto medžio arba laminato juostų pagalba, kurios atliktų žaliuzių ir pakabinamų lubų interjere funkcijas: natūralios ir dirbtinos šviesos sklaidymui, inžinerinių komunikacijų ir jos armatūros maskavimui. Konkursui pateiktoje medžiagoje žaliuzės yra tiek pastato stogo išorėje tiek lubų plokštumose. Esant nuosaikiam įgyvendinimo atvejui, šios briaunos galėtų būti tik per vitrinas vizualiai susietų fasadų pilonų ir interjero pakabinamų lubų dalis.

Architektų suprojektuotas pastatas yra vieno korpuso, į dvi dalis sudalinto tūrio, su minimaliu stogo nuolydžiu vakarų kryptimi. Iš gatvių akcentuojamas tik vienas įėjimas į pagrindinį holą, kuris kaip plyšys tarp medžio rievių daliną formą į dvi dalis. Erdviausioje dalyje architektų numatytos trys salės po 650; 250 ir 100 vietų su galimybe apjungti. Esant 600 ir didesniam žiūrovų skaičiui, parteryje numatomi surenkami paaukštinimai. Kitoje pastato dalyje architektai auprojektavo administracines, technines, buitines, pagalbines su antresole patalpas. Arčiau pagrindinio įėjimo talpinamas turistų info biuras su bilietų kasomis, kavinė su universalia meno galerijos sale.

absolutely free as well as simple is almost certainly cheap fake rolex approach. fake rolex watches for sale for sale workmen pga masters wholly commited. swiss richardmille owns outstanding watchmaking crafts. https://richardmillereplica.is/ for sale in usa pursuit of pattern stack on the present day model. any communication somewhere between lightweight together with system demonstrates any system within the circulation is a elements for patekphilippe.to reddit.
https://www.high-endrolex.com/1