A3D - architektai Kaune: gyvenamųjų namų projektavimas, interjero projektavimas.

Architektai

Architektų studija „Atelje 3D“ įkurta 1991 m. atestuoto architekto ir projektų vadovo Mariaus Šlančiaus. 2001 m prisijungus architektei ir interjero dizainerei Aurėjai Šlančei, tęsė pradėtų ir vystė naujų visuomeninių, gyvenamųjų namų projektavimą.  “Atelje 3D” kūrė ir tobulėjo 20 metų.

 

2010 metais įmonė pertvarkyta į UAB “A3D” projektavimo bendrovę. 2017 ir 2018 metais „Creditinfo“ sertifikuota „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatu, įmonė atlieka visuomeninių pastatų, gyvenamųjų namų ir kitų pastatų projektus, rengia pastatų inžinerinių sistemų, teritorijos ir gerbūvio, mažosios architektūros objektų, interjero projektus. Įmonės vadovas architektas Marius Šlančius įgijęs didelę darbo su paveldo objektais patirtį, yra atestuotas specialistas tvarkomųjų paveldosaugos darbų architektūrinių projektų rengimui.

 

Įmonės projektai įvertinti svarbiausiais Lietuvoje architektūros ir interjero dizaino apdovanojimais. Dvejus metus iš eilės architektai apdovanoti kaip geriausio privataus interjero Lietuvoje autoriai. UAB „A3D“ projektuotojai sėkmingai dalyvavo didelės apimties architektūriniuose konkursuose, yra keleto konkursinių projektų prizinių vietų laimėtojai. Visi projektai UAB "A3D" įmonėje yra atliekami pasitelkiant į pagalbą kvalifikuotus specialistus. Tarptautinė projektavimo patirtis leidžia dirbti su privačiais ir komerciniais objektais Lietuvoje ir už jos ribų.

 

Mūsų projektavimo tikslas:
Jūsų svajones paversti realybe, pradedant idėja, baigiant statybos leidimo išėmimu, galutiniu projekto įgyvendinimu. Projektavimo proceso metu ypatingą dėmesį skiriame dialogui ir idėjų paieškai. Atidžiai klausantis ir dalijantis sumanymais, visada randame patį geriausią, unikalų sprendimą atspindintį pačias funkcionaliausias ir inovatyviausias idėjas. Profesionaliai ir kokybiškai atliktas pastato ar interjero projektas sumažina jūsų išlaidas šiandien ir padidina nekilnojamojo turto vertę ateityje.

 

 

Marius Šlančius
architektas, direktorius

 

Architektūros bakalauras
Vilniaus Dailės Akademijoje.
Patirtis ir stažuotės Švedijoje, Norvegijoje, Jeruzalėje.

 

Atestuotas projektų vadovas.
Licencijos nr. A 227

Paveldosaugos atesto Nr. 3124 

 

 

Aurėja Šlančė
architektė, interjero dizainerė

 

Architektūros bakalauras ir magistras
Kauno Technologijų Universitete. Patirtis ir stažuotės JAV, Danijoje.